Вітаю Вас Гість | RSS
Первомайська вечірня школа
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 26
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому до закладу


   До вечірньої школи зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків (усиновителів), опікунів (піклувальників) або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка і документа про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до вечірньої школи з іншого загальноосвітнього навчального закладу, крім зазначених документів, додається особова справа учня.

   Особи, які не мають вище зазначених документів (за винятком свідоцтва про народження (копії), медичної довідки), можуть бути прийняті до будь - якого класу, крім випускного 12-го, за їх особистою заявою (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) на основі атестації, проведеної педагогічними працівниками вечірньої школи за погодженням з Управлінням освіти Первомайської міської ради.

   Бажаючим надається право і створюються умови для індивідуального навчання, прискореного закінчення школи, складання державної підсумкової атестації екстерном відповідно до Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 19.05.2008р №431, зареєстрованим Міністерством юстиції України 03.06.2008р. за №498/15189).

   Зарахування учнів до випускного 12-го класу протягом навчального року здійснюється за погодженням з Управлінням освіти Первомайської міської ради на підставі особистої заяви учня (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) та за наявності документа про базову загальну середню освіту.

   Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, здобувають повну загальну середню освіту у порядку, установленому для громадян України відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Вхід на сайт
Годинник
Календар
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites